Ważna jest jakość!

 

 

Eolian Park to znacznie więcej niż wyjątkowe osiedle. To unikatowa przestrzeń, gdzie włoski design styka się z europejską solidnością i jakością wykonania. Projekt obejmuje 5 budynków o zróżnicowanej wysokości. Inspiracją dla  projektu osiedla były położone na północ od Sycylii Wyspy Eolskie, stąd nazwy budynków pochodzą od nazw poszczególnych wysp wchodzących w skład archipelagu: Stromboli, Salina, Lipari, Vulcano i Panarea. Ukończona inwestycja mieć będzie wciąż kameralny charakter, z dużą ilością zieleni i placami zabaw. Dokładamy starań, aby osiedle było równie piękne co bezpieczne: objęte jest monitoringiem i całodobową ochroną.

* Wizualizacja planu osiedla nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie może być podstawą do roszczeń względem sprzedającego.

Volare w Eolian Park!
00:00 / 03:42

Rozpoczynamy drugi
etap budowy!

Stromboli
SPRZEDANY

ETAP 2

Salina

A1


W BUDOWIE

ETAP 2

Lipari

A2

ETAP 2

Vulcano

A3

ETAP 3

Panarea

Najlepsza lokalizacja
w Ursusie!

Eolian Park zlokalizowany jest przy ul.Ryżowej w Ursusie i oddalony od centrum o zaledwie 8 kilometrów! Prowadzą do niego dwa główne ciągi komunikacyjne: od strony ulicy Połczyńskiej i od nowych Alei Jerozolimskich. Ten ostatni został stosunkowo niedawno zmodernizowany i udrożniony. Obok osiedla przebiegają linie autobusowej komunikacji miejskiej a w niewielkiej odległości znajdują się stacje PKP i WKD. W niewielkiej odegłości od osiedla znajduja się popularne centra handlowe: Skorosze, Reduta, Blue City, Factory Outlet.

 
 

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Wystarczy, że wypełnisz formularz
i klikniesz przycisk "Wyślij!".
Twoje pytania są dla nas ważne.
Szybko wrócimy z odpowiedzią!

EOLIAN PARK S.A.
ul. Ryżowa 36
02-495 Warszawa
NIP 7010919889

© 2020 Eolian Park S.A.

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Ryżowa 36,
róg ul. Apartamentowej

02-495 Warszawa

tel: +48 728 996 697

email: biurosprzedazy@eolianpark.pl

PRACUJEMY
Pon - Pt: 9:00 - 17:00

​​Sobota: 10:00 - 14:00

​Niedziela: nieczynne