top of page

Ważna jest jakość!

 

 

Eolian Park to znacznie więcej niż wyjątkowe osiedle. To unikatowa przestrzeń, gdzie włoski design styka się z europejską solidnością i jakością wykonania. Projekt obejmuje 5 budynków o zróżnicowanej wysokości. Inspiracją dla  projektu osiedla były położone na północ od Sycylii Wyspy Eolskie, stąd nazwy budynków pochodzą od nazw poszczególnych wysp wchodzących w skład archipelagu: Stromboli, Salina, Lipari, Vulcano i Panarea. Ukończona inwestycja mieć będzie wciąż kameralny charakter, z dużą ilością zieleni i placami zabaw. Dokładamy starań, aby osiedle było równie piękne co bezpieczne: objęte jest monitoringiem i całodobową ochroną.

* Wizualizacja planu osiedla nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie może być podstawą do roszczeń względem sprzedającego.

Volare w Eolian Park!
00:00 / 03:42

Kolejne mieszkania
w sprzedaży!

ETAP 1

Stromboli
SPRZEDANY

ETAP 2

Salina

SPRZEDANY

ETAP 2

Lipari

A2
W SPRZEDAŻY

ETAP 2

Vulcano
A3
W SPRZEDAŻY

ETAP 3

Panarea
W PROJEKCIE

TerenO.jpg
2-osiedle-transparentne lokalizacja SALVO.png

Najlepsza lokalizacja
w Ursusie!

Eolian Park zlokalizowany jest przy ul.Ryżowej w Ursusie i oddalony od centrum o zaledwie 8 kilometrów! Prowadzą do niego dwa główne ciągi komunikacyjne: od strony ulicy Połczyńskiej i od nowych Alei Jerozolimskich. Ten ostatni został stosunkowo niedawno zmodernizowany i udrożniony. Obok osiedla przebiegają linie autobusowej komunikacji miejskiej a w niewielkiej odległości znajdują się stacje PKP i WKD.
W niewielkiej odegłości od osiedla znajduja się popularne centra handlowe: Skorosze, Reduta, Blue City, Factory Outlet.

LOKALIZACJA
MAPA
bottom of page